مستندسازی و حفظ و نگهداری آثار و اسناد و اطلاعات هر سیستم و پردازش و بهره برداری و انتقال اطلاعات وتجربیات، جایگاه مهمی در مدیریت دانش هر مجموعه؛ خصوصا مراکز علمی دارد. بخش مهمی از اسناد و اطلاعات، مربوط به سوابق شکل گیری ورشد وتوسعه دانشگاه می باشد.

اولین دوره المپیاد ورزشی-فرهنگی درون دانشگاهی

مدیریت تربیت بدنی مفتخر است که پس از چند ماه تلاش برای طراحی موضوع، اعلام نماید که اولین دوره المپیاد ورزشی-فرهنگی درون دانشگاهی در سال تحصیلی آتی به اجرا در خواهد آمد. تقارن برگزاری این رویداد ورزشی برای اولین بار در سطح کشور را با "پنجاهمین سالگرد تأسیس دانشگاه صنعتی شریف" به فال نیک گرفته و آرزو داریم که توسعه و گسترش این المپیاد با رویکرد "همبستگی بیشتر استاد-دانشجو" و با عنوان "شریف جام"، ضمن ایجاد بستری مناسب برای ارتقاء سلامت جسم و روان، در عمل باعث همبستگی، همدلی و بالندگی بیشتر در دانشگاه شود.
بعد از برگزاری یک افتتاحیه باشکوه، 9 رشته ورزشی (بانوان 5 رشته، آقایان 4 رشته) برگزار خواهد شد که قهرمان المپیاد، طبق آئین نامه پیوست و بر اساس مجموع مدال¬ها و مقام¬های کسب شده توسط کل تیم¬های شرکت کننده از هر دانشکده (خانم و آقا)، مشخص می شود.

آخرین خبر

مرکز اسناد دانشگاه صنعتی شریف افتتاح شد

  با هدف حفظ اصول، ارزش ها و نگهداری از پیشینه علمی، پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف و پیشرفت های آن در زمینه علم و فناوری، مرکز ...

عکس تصادفی