مستندسازی و حفظ و نگهداری آثار و اسناد و اطلاعات هر سیستم و پردازش و بهره برداری و انتقال اطلاعات وتجربیات، جایگاه مهمی در مدیریت دانش هر مجموعه؛ خصوصا مراکز علمی دارد. بخش مهمی از اسناد و اطلاعات، مربوط به سوابق شکل گیری ورشد وتوسعه دانشگاه می باشد.

معرفی طرح‌های برتر مسابقه‌ی طراحی سر در دانشگاه صنعتی شریف

مسابقه‌ی طراحی سر در دانشگاه صنعتی شریف با معرفی طرح‌های برتر به کار خود پایان داد
به گزارش روابط عمومی؛ مراسم بررسی طرحهای رسیده و اختتامیه مسابقه‌ی طراحی سر در دانشگاه صنعتی شریف با حضور مسئولین، معماران ایرانی برجسته‌ و با معرفی برترین طرح‌ها طی دو روز برگزار گردید.
بنا بر این گزارش، کمیته‌ی برگزاری مسابقه از ده معمار برجسته‌ی ایرانی که دارای شهرت و اعتبار جهانی هستند دعوت به عمل آورد تا با شرکت در این مسابقه ظرف یک ماه طرح‌های خود را به دبیرخانه مسابقه ارسال نمایند، که از این میان هشت نفر از دعوت شدگان در مسابقه شرکت نموده و طرح‌های خود را به دبیرخانه ارایه نمودند.
بنا بر این گزارش، مهندس جهانگیر درویش، دکتر فواد رفیعی، مهندس صالح حاج میری، مهندس محمدحسن مومنی، مهندس محمدرضا عشقی، دکتر علی اکبر صارمی، مهندس شهاب الدین ارفعی و مهندس نظام عامری 8 معمار برجسته ملی و بین المللی هستند که در این مسابقه شرکت نموده‌اند.

هیئت داوران این مسابقه متشکل از مهندس بهشتی، مهندس کلانتری و دکتر طالبیان که همگی از معماران برجسته کشور بوده و جز مفاخر معماری ایران به شمار می‌آیند با بررسی طرح‌ها، از بین هشت طرح ارایه شده، سه طرح برتر را برگزیدند.

بنا به گزارش خبرنگار روابط عمومی؛ در این میان دو طرح ارایه شده توسط مهندس شهاب الدین ارفعی و دکتر فواد رفیعی مشترکاً رتبه‌ی نخست را کسب نمودند و طرح مهندس صالح حاجی میری رتبه سوم را به خود اختصاص داد.
گفتنی‌ست بر اساس اعلام هیئت داوران تمامی هشت طرح ارایه شده قابلیت اجرا شدن دارند و هیئت رئیسه دانشگاه می‌تواند به صلاحدید خود از تمامی طرح‌های ارایه شده بهره‌ی لازم را ببرند.


طرح دکتر فواد رفیعی(طرح اول)


طرح مهندس شهاب الدین ارفعی(طرح اول)


طرح مهندس صالح حاج میری(طرح سوم)


طرح مهندس محمدرضا عشقی


طرح مهندس محمدحسن مومنی


طرح مهندس جهانگیر درویش


طرح مهندس علی اکبر صارمی


طرح مهندس نظام عامری

آخرین خبر

مرکز اسناد دانشگاه صنعتی شریف افتتاح شد

  با هدف حفظ اصول، ارزش ها و نگهداری از پیشینه علمی، پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف و پیشرفت های آن در زمینه علم و فناوری، مرکز ...

عکس تصادفی